SKI AREÁL KUBIŠKA
mimo provoz
Zobrazit na:

Magazín o lyžování

Zimní středisko Bartošovice

Milujete snowboarding? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zimní areál Bartošovice je pro vás to pravé.

Kocianka - ideální pro snowboardisty

Chcete se naučit na prkně? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte navštívit areál Kocianka a užijte si zimní radovánky naplno!

Areál Svinec ostudu neudělal

Milujete snowboarding? Přemýšlíte o víkendu v horách? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zkuste ski areál Svinec!

Ski areál Rokytnice nad Jizerou - Studenov

Milujete snowboarding? Nemůžete najít vhodný areál? Zkuste ski areál Rokytnice nad Jizerou - Studenov!

Bouřňák - to pravé místo pro rekreaci

Chcete naučit své děti lyžovat? Nevíte kam na Silvestra? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte navštívit areál Bouřňák a užijte si zimní radovánky naplno!

Vraclávek - ideální pro snowboardisty

Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Navštivte ski areál Vraclávek a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Dešná - velké zlepšení

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zkuste středisko Dešná a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Tesák - příjemně překvapil

Chcete naučit své děti lyžovat? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte místo s krásnou přírodou? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Tesák.

Na hory? Česko nebo Alpy?

Teplota venku klesá. Blíží se čas výběru zimní dovolené. Vyrazíte raději do Česka nebo do zahraničí? Možností je hodně, ale i tady rozhodují především finance. Lyžování v zahraničí - pro většinu čechů je to známka určitého luxusu, jsou ale zahraniční areály opravdu výrazně lepší než ty naše?

Herlíkovice - příjemně překvapil

Chcete se naučit na prkně? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Navštivte ski areál Herlíkovice a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Areál Horní Guntramovice ostudu neudělal

Milujete snowboarding? Přijeďte navštívit areál Horní Guntramovice a užijte si zimní radovánky naplno!

Vysoká u Hav. Brodu - ideální pro snowboardisty

Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Zkuste ski areál Vysoká u Hav. Brodu!

Mladkov - Petrovičky - to pravé místo pro rekreaci

Není nic hezčího než horská chata, vlatně je - zasněžená horská chata. Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste Mladkov - Petrovičky a užijte si tu pravou lyžovačku v Česku!

Kozí Pláň - ideální pro snowboardisty

Nemůžete najít vhodný areál? Kozí Pláň pro vás jistě bude to pravé.

Karlov - ideální pro snowboardisty

Milujete snowboarding? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Navšivte s rodinou středisko Karlov.

Horní Údolí - lyžaři si přijdou na své

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Přijeďte navštívit areál Horní Údolí a užijte si zimní radovánky naplno!

Zimní středisko SportPark Františkov

Chcete naučit své děti lyžovat? Přemýšlíte o víkendu v horách? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska SportPark Františkov.

Areál Ještěd ostudu neudělal

Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte místo s krásnou přírodou? Navštivte ski areál Ještěd a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Neváhejte a nakupujte sportovní oblečení od českých výrobců

Jedou Vaše děti na lyžařský výcvik a Vy budete pořizovat jejich kompletní výbavu na hory? Hledáte informace? Důvěřujte českým výrobcům! Preciznost zpracování českého sportovního oblečení je pověstná.

Padák Příbram - to pravé místo pro rekreaci

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zimní areál Padák Příbram je pro vás to pravé.

Zadov - ideální pro snowboardisty

Nevíte kam na Silvestra? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Zadov.

Do ski areálu Vrchlabí - Kněžický vrch se zajet určitě vyplatí

Chcete se naučit na prkně? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Navšivte s rodinou středisko Vrchlabí - Kněžický vrch.

Kozákov - to pravé místo pro rekreaci

Chcete naučit své děti lyžovat? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Navštivte ski areál Kozákov a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Ski Sedloňov - velké zlepšení

Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Navštivte Sedloňov a užijte si tu pravou českou zimu se skvělým lyžováním!

Cykloturistika v okolí Veselí nad Lužnicí

Veselí nad Lužnicí je místo, které mnozí turisté, cyklisté a vodáci považují za výchozí bod pro cestování v Jižních Čechách – na Třeboňsku. V této oblasti objevíte tolik zajímavých míst, že se do těchto míst budete rádi navracet. Míří sem mnoho lidí z celé republiky a především je lákají zdejší cyklostezky. Veselsko je cyklostezkami doslova protkáno a námětů pro výlet je to opravdu mnoho. Dovolíme si touto cestou Vám nabídnout některé zajímavé trasy, které jistě stojí za shlédnutí.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 26.9.
jasno
22°C
14°C
Středa
27.9.2023
jasno
20°C
13°C
Čtvrtek
28.9.2023
jasno
20°C
14°C
Pátek
29.9.2023
částečně oblačno
20°C
14°C