SKI AREÁL KUBIŠKA
mimo provoz
Zobrazit na:

Mladkov - Petrovičky - to pravé místo pro rekreaci

Není nic hezčího než horská chata, vlatně je - zasněžená horská chata. Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste Ski areál Mladkov - Petrovičky a užijte si tu pravou lyžovačku v Česku! Areál se nachází v Orlických horách poblíž města Lanškroun . Je však mírně podprůměrně vybavený.

V areálu najdete jeden vlek. Pokud se Vám sjezdovky budou líbit, můžete se na ně vrátit i večer a využít možnosti nočního lyžování. S nedostatkem sněhu si hravě poradí sněžná děla. Úprava svahu probíhá denně. Dětem, které na lyžích ještě nestály, žádné dětské vybavení nepomůže. V tomto areálu jej želbohu nemají. Místní snowpark nabízí různé skoky a zábradlí pro snowboardisty. Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Ochutnat můžete párek v rohlíku nebo smažený sýr.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Středisko nemůžeme ohodnotit příliš kladně, ale záporné hodnocení si také nezaslouží. Závažných nedostatků je zde hodně. Areál by potřeboval několik větších investic. Lepší hodnocení než 63% si areál prostě nezaslouží. Doufáme, že příští rok budeme moci dát ještě lepší známku.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 6.6.
zataženo
16°C
13°C
Středa
7.6.2023
hustý déšť
19°C
13°C
Čtvrtek
8.6.2023
déšť
17°C
13°C
Pátek
9.6.2023
déšť
18°C
13°C