SKI AREÁL KUBIŠKA
mimo provoz
Zobrazit na:

Kozí Pláň - ideální pro snowboardisty

Nemůžete najít vhodný areál? Ski areál Kozí Pláň pro vás jistě bude to pravé. Areál se nachází na Šumavě nedaleko města České Budějovice a nabízí široké spektrum služeb. Na své si tak přijde každý.

Ve středisku najdete jeden vlek a jedno lano. Dolů z kopce můžete svištět jednou sjezdovkou, která má délku 500m. Určitě tedy stojí za vyzkoušení. Pokud se Vám sjezdovky budou líbit, můžete se na ně vrátit i večer a využít možnosti nočního lyžování. Málo sněhu? Okolní kopce mohou být klidně holé, ale zde mají tolik děl, že si s nepřízní počasí hravě poradí. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Dětem, které na lyžích ještě nestály, žádné dětské vybavení nepomůže. V tomto areálu jej želbohu nemají. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Skáčete na prkně? Místní snowpark je na to ideálně vybaven. Hlad můžete zahnat v místním bufetu. Vyzkoušet můžete bramboračku či kulajdu.

Pokud by vás lyžování náhodou začalo nudit, můžete navšívit nějakou zajímavost v okolí. Milovníci hradů nesmí přijít o pohled na zasněžený Zřícenina Dívčí Kámen, který se nachází ve vzdálenosti 14km od areálu.

Jak tedy arál ohodnotit? Areál je spíše průměrný. Objevili jsme zde sice spoustu drobných nedostatků, ale ty nejsou nijak závažné. Pokulhává také ochota personálu. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 56%. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 6.6.
zataženo
16°C
13°C
Středa
7.6.2023
hustý déšť
19°C
13°C
Čtvrtek
8.6.2023
déšť
17°C
13°C
Pátek
9.6.2023
déšť
18°C
13°C