SKI AREÁL KUBIŠKA
mimo provoz
Zobrazit na:

Karlov - ideální pro snowboardisty

Milujete snowboarding? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Navšivte s rodinou středisko Karlov. Areál se nachází v Jeseníkách a nabízí široké spektrum služeb. Na své si tak přijde každý.

Hlavním lákadlem areálu je čtveřice sedačkových lanovka. Dále se v areálu nachází 6 vleků. Noční lyžování na těchto sjezdovkách umožňuje jejich osvětlení. Sjezdovky jsou také uměle zasněžovány. Svah je upravován 2x denně, někdy více. Na lyžařském koberci se děti naučí držet rovnováhu a pohybovat se na lyžích. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. V areálu se také nachází lyžařská škola. Snowborďáci milující adranalin a pořádné tríčky si mohou zablbnout ve snowparku. Horská služba je nablízku, to však neznamená, že ji musíte zaměstnat! Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Ochutnejte smažák či uzená cigára. S dopravou lyžařům pomáhá skibus. Pokud byste náhodou zatoužili po změně terénu, můžete navšívit také nedaleký ski areál Karlov - Čertova hora.

Jak tedy arál ohodnotit? Areál je spíše průměrný. Areál má pár much. Je vidět, že provozovatel se snaží. S přivřeným okem jsme se rozhodli ohodnotit areál na 67%. Doufáme, že příští rok budeme moci dát ještě lepší známku.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 6.6.
zataženo
16°C
13°C
Středa
7.6.2023
hustý déšť
19°C
13°C
Čtvrtek
8.6.2023
hustý déšť
17°C
13°C
Pátek
9.6.2023
déšť
19°C
13°C