SKI AREÁL KUBIŠKA
mimo provoz
Zobrazit na:

Horní Údolí - lyžaři si přijdou na své

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Přijeďte navštívit areál Horní Údolí a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v Jeseníkách a je bohatě vybaven. Na své si tak přijde každý.

Ve středisku můžete využít dvojici vleků. Noční lyžování na těchto sjezdovkách umožňuje jejich osvětlení. Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Vyzkoušet můžete kulajdu nebo kofolu.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Provozovatele areálu musíme pochválit. Závažných nedostatků je poměrně málo hodně. Kvalita zázemí je nadstandartní. Nechceme být hodní příliš, ale 66% si areál určitě zaslouží. Areál si určitě neudělal ostudu a také na jeho návštěvnících je to vidět.

Trpíte na bolest kloubů, což Vás limituje při sportovních aktivitách? Šetříte na sobě a nedopřejete si kvalitní prověřené léky? Pohyb bez bolesti, to je kloubní výživa PEMAMED! Několik druhů kvalitních doplňků stravy z Vás opět postaví na nohy a vrátí do života plného sportu, tudíž i lyžování a běžkování.

Čtěte také: Zimní středisko Horní Údolí Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 6.6.
zataženo
16°C
13°C
Středa
7.6.2023
hustý déšť
19°C
13°C
Čtvrtek
8.6.2023
déšť
17°C
13°C
Pátek
9.6.2023
déšť
18°C
13°C