SKI AREÁL KUBIŠKA
mimo provoz
Zobrazit na:

Padák Příbram - to pravé místo pro rekreaci

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zimní areál Padák Příbram je pro vás to pravé. Areál se nachází daleko od ostatních areálů, je tak ideální volbou pro lidi, kteří bydlí v jeho blízkosti a je nadstandartně vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

V areálu najdete jeden vlek. Dolů z kopce můžete svištět jednou sjezdovkou, která má délku 320m. Určitě tedy stojí za vyzkoušení. Co tahle přijít si zalyžovat i večer? Osvětlené sjezdovky Vám to umožní a pokud ještě stále nebudete mít dost, můžete večer zakončit romantickou večeří při svíčkách :) A co když nenasněží? Nevadí, artilerie sněžných děl už čeká na spustění! Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Ochutnat můžete gulášek či hamburger.

Středisko nemůžeme ohodnotit příliš kladně, ale záporné hodnocení si také nezaslouží. Objevili jsme zde sice spoustu drobných nedostatků, ale ty nejsou nijak závažné. Chybí nám zde především koplexní služby. Rozhodli jsme se pro udělení průměrných 51%. Doufáme, že příští rok budeme moci dát ještě lepší známku.

Čtěte také: Zimní středisko Padák Příbram Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 26.9.
jasno
22°C
14°C
Středa
27.9.2023
jasno
20°C
13°C
Čtvrtek
28.9.2023
jasno
20°C
14°C
Pátek
29.9.2023
částečně oblačno
20°C
14°C