SKI AREÁL KUBIŠKA
mimo provoz
Zobrazit na:

Zadov - ideální pro snowboardisty

Nevíte kam na Silvestra? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Zadov. Areál se nachází na Šumavě a je bohatě vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

Hlavním lákadlem areálu je dvojice sedačkových lanovka. Dále můžete využít 6 vleků. Pokud se Vám sjezdovky budou líbit, můžete se na ně vrátit i večer a využít možnosti nočního lyžování. A co když nebude sněžit? Stačí když bude mrznout, od toho jsou zde sněhová děla. Úprava svahu probíhá 2x denně. Pokud chcete naučit své ratolesti základní lyžařský postoj, přijde vám vybavení tohoto střediska vhod. Udržení rovnováhy na lyžích se děti nejlépe naučí na lyžařském koberci. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Snowbordisté si zde mohou pořádně zablbnout, místní snowpark pro ně bude to pravé. V areálu sídlí horská služba. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Každý hladový krk jistě potěší uzená cigára či párek v rohlíku. Promrzlí lyžaři s povděkem uvítají možnost nechat se odvézt skibusem.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Areál má pár much. S přivřeným okem jsme se rozhodli ohodnotit areál na 68%. Doufáme, že příští rok budeme moci dát ještě lepší známku.

Čtěte také: Zadov - velké zlepšení

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 6.6.
zataženo
16°C
13°C
Středa
7.6.2023
hustý déšť
19°C
13°C
Čtvrtek
8.6.2023
hustý déšť
17°C
13°C
Pátek
9.6.2023
déšť
19°C
13°C