SKI AREÁL KUBIŠKA
mimo provoz
Zobrazit na:

Ski Sedloňov - velké zlepšení

Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Navštivte Ski areál Sedloňov a užijte si tu pravou českou zimu se skvělým lyžováním! Areál se nachází v Orlických horách poblíž města Rychnov nad Kněžnou a je nadstandartně vybaven. Každý si tak přijde na své.

V areálu se nachází dvojice vleků. Co tahle přijít si zalyžovat i večer? Osvětlené sjezdovky Vám to umožní a pokud ještě stále nebudete mít dost, můžete večer zakončit romantickou večeří při svíčkách :) Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Pokud jste ortodoxní lyžař, místní snowpark pravděpodobně nevyužijete, ale snowboardistům by se mohl líbit. Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Můžete si dát např. hamburger a točené pivo.

V okolí také najdete nejednu zajímavost. Pohled na romanticky zasněžený Zámek Častolovice určitě stojí za těch Zámek Častolovice, které kvůli němu musíte odstřediska ujet.

Jak tedy arál ohodnotit? Nijak nevybočuje z běžných standartů. Objevili jsme zde sice spoustu drobných nedostatků, ale ty nejsou nijak závažné. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 65%. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 6.6.
zataženo
16°C
13°C
Středa
7.6.2023
hustý déšť
19°C
13°C
Čtvrtek
8.6.2023
déšť
17°C
13°C
Pátek
9.6.2023
déšť
18°C
13°C