SKI AREÁL KUBIŠKA
mimo provoz
Zobrazit na:

Ski areál Rokytnice nad Jizerou - Studenov

Milujete snowboarding? Nemůžete najít vhodný areál? Zkuste ski areál Rokytnice nad Jizerou - Studenov! Areál se nachází v Krkonoších a nabízí široké spektrum služeb. O zábavu tak nebude nouze.

Páteří ski areálu je 12 sedačkových lanovek.. S nedostatkem sněhu si hravě poradí sněžná děla. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Pokud jste ortodoxní lyžař, místní snowpark pravděpodobně nevyužijete, ale snowboardistům by se mohl líbit. Pokud by jste náhodou měli smůlu, horská služba sídlí nedaleko.

Pokud vám zbyde čas, můžete navštívit nějakou pozoruhodnost v okolí. V okolí se nachází Památník zapadlých vlastenců, které nabízí spoustu zajímavých exponátů.

Areál je spíše průměrný. Průměrnému lyžaři se zde bude líbit. Chybí nám zde především koplexní služby. 70% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

Za okny začal padat sníh a dostali jste chuť vyrazit si na hory, ale nemáte za co jet? Věděli jste, že Vám může rychle pomoci půjčka do výplaty? Zažádejte si o peníze ihned a mějte je již za pár minut na účtu. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 6.6.
zataženo
16°C
13°C
Středa
7.6.2023
hustý déšť
19°C
13°C
Čtvrtek
8.6.2023
hustý déšť
17°C
13°C
Pátek
9.6.2023
déšť
19°C
13°C