SKI AREÁL KUBIŠKA
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Bartošovice

Milujete snowboarding? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zimní areál Bartošovice je pro vás to pravé. Areál se nachází v Orlických horách a je nadstandartně vybaven. Na své si tak přijde každý.

V areálu najdete jeden vlek a děti či začínající lyžaři ocení lano. Sjezdovky jsou v noci osvětleny. Málo sněhu? Okolní kopce mohou být klidně holé, ale zde mají tolik děl, že si s nepřízní počasí hravě poradí. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. V areálu se také nachází lyžařská škola. V areálu se nachází snowpark. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Každý hladový krk jistě potěší kulajdu či gulášek.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Objevili jsme zde sice spoustu drobných nedostatků, ale ty nejsou nijak závažné. Pokulhává také ochota personálu. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 65%. Doufáme, že nedostatky budou v příštích letech opraveny a i tento areál se zapíše mezi ty, kam se návštěvníci rádi vracejí.

Bolí Vás často klouby a nabýváte dojmu, že jste již odepsaní? Nevíte si rad, jak se zbavit bolesti? Vyzkoušejte revoluci na trhu! Kloubní výživa od firmy PEMAMED dodá Vaši kloubům všechny potřebné živiny, které mají za následek rychlou obnovu chrupavky a zlepšení pohyblivosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 6.6.
zataženo
16°C
13°C
Středa
7.6.2023
hustý déšť
19°C
13°C
Čtvrtek
8.6.2023
déšť
17°C
13°C
Pátek
9.6.2023
déšť
18°C
13°C