SKI AREÁL KUBIŠKA
mimo provoz
Zobrazit na:

Dešná - velké zlepšení

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zkuste středisko Dešná a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Javorníkách a je nadstandartně vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

Přijít na lyžovačku můžete i večer, sjezdovky jsou osvětleny. Sjezdovky jsou také uměle zasněžovány. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Můžete si dát např. hamburger či bramboračku.

Areál je spíše průměrný. Objevili jsme zde sice spoustu drobných nedostatků, ale ty nejsou nijak závažné. Kvalita zázemí místy lehce pokulhává. Lepší hodnocení než 60% si areál prostě nezaslouží. Doufejme, že i tento areál se v příštích letech ještě více zlepší.

Čtěte také: Dešná - ideální pro snowboardisty

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 6.6.
zataženo
16°C
13°C
Středa
7.6.2023
hustý déšť
19°C
13°C
Čtvrtek
8.6.2023
hustý déšť
17°C
13°C
Pátek
9.6.2023
déšť
19°C
13°C