SKI AREÁL KUBIŠKA
mimo provoz
Zobrazit na:

Tesák - příjemně překvapil

Chcete naučit své děti lyžovat? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte místo s krásnou přírodou? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Tesák. Areál se nachází daleko od ostatních areálů, je tak ideální volbou pro lidi, kteří bydlí v jeho blízkosti a je bohatě vybaven. Na své si tak přijde každý.

Můžete využít trojici vleků. Přijít na lyžovačku můžete i večer, sjezdovky jsou osvětleny. Sjezdovky jsou také uměle zasněžovány. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Každý hladový krk jistě potěší párek v rohlíku či řízečky.

V okolí se nachází spousta zajímavých míst. Doporučujeme navštívit Outdoor centrum Helfštýn

Jak tedy arál ohodnotit? Areál je spíše průměrný. Areál bohužel nedokáže splnit potřeby náročnějších lyžařů. Kvalita zázemí místy lehce pokulhává. 58% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit. Nezbývá než doufat v ještě lepší zítřky.

Bolí Vás často klouby a nabýváte dojmu, že jste již odepsaní? Vadí Vám to? Pohyb bez bolesti, to je kloubní výživa PEMAMED! Několik druhů kvalitních doplňků stravy z Vás opět postaví na nohy a vrátí do života plného sportu, tudíž i lyžování a běžkování.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 26.9.
jasno
22°C
14°C
Středa
27.9.2023
jasno
20°C
13°C
Čtvrtek
28.9.2023
jasno
20°C
14°C
Pátek
29.9.2023
částečně oblačno
20°C
14°C