SKI AREÁL KUBIŠKA
mimo provoz
Zobrazit na:

Herlíkovice - příjemně překvapil

Chcete se naučit na prkně? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Navštivte ski areál Herlíkovice a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Krkonoších a je nadstandartně vybaven. Na své si tak přijde každý.

Lyžaři v tomto areálu oceňují především dvojici sedačkových lanovek. Dále v areálu najdete čtveřici vleků a lano pro děti. Pokud se Vám sjezdovky budou líbit, můžete se na ně vrátit i večer a využít možnosti nočního lyžování. Svah je upravován 2x denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Je libo snowpark? Zde jej samozřejmě také mají! O Vaši bezpečnost se stará horská služba, která sídlí přímo v areálu. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Vyzkoušet můžete kofolu a řízečky. S lyžemi se chodí špatně, naštěstí v areálu jezdí skibus. Středisko sousedí s Janova Hora.

Jak tedy arál ohodnotit? Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Kvalita zázemí místy lehce pokulhává. Lepší hodnocení než 66% si areál prostě nezaslouží. Doufáme, že příští rok budeme moci dát ještě lepší známku.

Než nasednete do auta a vyrazíte na hory si zalyžovat, tak si zkontrolujte, zda máte s sebou čepici. Žádnou jste doma nenašli a potřebujete rychle novou? Vyberte si z široké nabídky v nákupní galerii Aktivnipohyb.cz s sekci dámské zimní čepice.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 19.1.
Sněžení
-1°C
-1°C
Středa
20.1.2021
Polojasno
4°C
1°C
Čtvrtek
21.1.2021
Polojasno
3°C
5°C
Pátek
22.1.2021
Déšť
5°C
3°C