SKI AREÁL KUBIŠKA
mimo provoz
Zobrazit na:

Vysoká u Hav. Brodu - ideální pro snowboardisty

Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Zkuste ski areál Vysoká u Hav. Brodu! Areál se nachází na Vysočině a je nadstandartně vybaven. Na své si tak přijde každý.

V areálu najdete jeden vlek. Areál má pouze jednu sjezdovku. Sjezdovky jsou v noci osvětleny. Za méně příznivého počasí jsou sněhová děla schopna vyprodukovat stovky tun umělého sněhu. Rolba vyjíždí na svah 1 x denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Vyzkoušet můžete smažák a česnečku.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Nijak nevybočuje z běžných standartů. Průměrnému lyžaři se zde bude líbit. Pokulhává také ochota personálu. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 61% - to je náš verdikt. Doufejme, že i tento areál se v příštích letech ještě více zlepší.

Máte rádi čepice s bambulkou? Tak si račte vybrat. Vyberte si z široké nabídky v nákupní galerii Aktivnipohyb.cz s sekci pánské zimní čepice.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 6.6.
zataženo
16°C
13°C
Středa
7.6.2023
hustý déšť
19°C
13°C
Čtvrtek
8.6.2023
déšť
17°C
13°C
Pátek
9.6.2023
déšť
18°C
13°C