SKI AREÁL KUBIŠKA
mimo provoz
Zobrazit na:

Kocianka - ideální pro snowboardisty

Chcete se naučit na prkně? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte navštívit areál Kocianka a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v Beskydech.

V areálu se nachází jeden vlek a děti či začínající lyžaři ocení lano. Dolů z kopce můžete svištět jednou sjezdovkou, která má délku 380m. Určitě tedy stojí za vyzkoušení. Co tahle přijít si zalyžovat i večer? Osvětlené sjezdovky Vám to umožní a pokud ještě stále nebudete mít dost, můžete večer zakončit romantickou večeří při svíčkách :) Rolba vyjíždí na svah denně. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Ochutnejte řízečky a uzená cigára.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Toto středisko si zaslouží kladné hodnocení. Areál je velice slušně vybaven. Oceňujeme především koplexní služby. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 76%. Doufejme, že si i ostatní areály vezmou z tohoto střediska příklad.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 19.1.
Sněžení
-1°C
-1°C
Středa
20.1.2021
Polojasno
4°C
1°C
Čtvrtek
21.1.2021
Polojasno
3°C
5°C
Pátek
22.1.2021
Déšť
5°C
3°C