SKI AREÁL KUBIŠKA
mimo provoz
Zobrazit na:

Kocianka - ideální pro snowboardisty

Chcete se naučit na prkně? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte navštívit areál Kocianka a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v Beskydech.

V areálu se nachází jeden vlek a děti či začínající lyžaři ocení lano. Dolů z kopce můžete svištět jednou sjezdovkou, která má délku 380m. Určitě tedy stojí za vyzkoušení. Co tahle přijít si zalyžovat i večer? Osvětlené sjezdovky Vám to umožní a pokud ještě stále nebudete mít dost, můžete večer zakončit romantickou večeří při svíčkách :) Rolba vyjíždí na svah denně. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Ochutnejte řízečky a uzená cigára.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Toto středisko si zaslouží kladné hodnocení. Areál je velice slušně vybaven. Oceňujeme především koplexní služby. Celkově jsme se rozhodli udělit hodnocení 76%. Doufejme, že si i ostatní areály vezmou z tohoto střediska příklad.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 28.5.
Jasno
16°C
8°C
Pátek
29.5.2020
Jasno
17°C
9°C
Sobota
30.5.2020
Zataženo
19°C
°C
Neděle
31.5.2020

°C
°C